Güvenli Alışveriş

Bikini Mayokini Dünyası olarak son modayı takip ederken,  kişisel bilgilerinizin güvende olduğunu bilerek ürünlerimize ulaşabilmeniz için; dünyada internet kullanımında en yaygın uygulanan SSL Sertifikasını (128 bit şifreleme ile bilgi güvenliği) ve sunucularımızı diğer internet kullanıcılarından korumak için çeşitli güvenlik duvarları kullanıyoruz.

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için kullanılan Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi bilgilerinizi 128 bit şifreleme ile güvenlik altına alır, ayrıca ödeme adımında adres çubuğunda gördüğünüz yeşil kilit sembolü alışverişinizin güvenli olduğunu gösterir.

Size rahat ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmak en büyük hedefimiz olduğu için Bikini Mayokini Dünyası'nda alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde, Bikini Mayokini Dünyası ya da Bikini Mayokini Dünyası'na hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmaz ve saklanmaz. Ödeme yalnızca Bikini Mayokini Dünyası arayüzünde, bankanız ve bilgisayarınız arasında gerçekleşir; üyeliğiniz sırasında kullandığınız e-mail adresiniz, telefon numaranız, teslimat adresiniz ve tüm diğer kişisel bilgileriniz, kesinlikle üçüncü şahıs ya da kurumlarla paylaşılamaz.

Kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığı konusunda daha detaylı bilgiye Gizlilik Sözleşmemizden ulaşabilirsiniz.