Değişim, İptal ve İade Koşulları

ÖNEMLİ!

Yurtiçi Kargo İle Anlaşmamız Gereği, Kapıda Ödemeler ve Tüm Siparişlerde Bize Faturalandırılan Gidiş Geliş Kargo Tutarı 20Tl'dir. İade durumunda bu tutar kargo firmasına iletildiğinden size iade edilmez. Değişimlerde ise gidiş geliş kargo bedeli olan 20 tl tekrar bize iletilmelidir. (Değişim Kutusu içine ekleyebilirsiniz.)

 

Ürünümü İade Etmek istediğimde Ne Yapmam Gerekiyor?

İade etmek istediğiniz ürün için Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz İletişim No:0212 210 03 53 veya 0546 556 17 77

 

İade Adresi: Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Tic. Mer. B Blok K:9 No:1355 Tel:0212 210 03 53   387237893 Anlaşma Kodumuzdur.

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. İçgiyim ürünleri, mayo ve bikini hijyen dolayısıyla kesinlikle iade edilemez, ambalajı bozulmamış, denenmemiş ürünlerde değişim hakkı için irtibata geçebilirsiniz. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, banka hesabınıza veya web sitesinden kartla sipariş verildiyse kredi kartınıza iade edilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Sipariş içinde kullanmış olduğunuz indirim kuponunuz varsa çeklerinizin tamamı yeniden tanımlanacaktır. Banka hesabınıza ise 48 saat içinde geri iade yapılmaktadır.

İade Etme Süresi Kaç Gündür?

Kargodan gelen paketi teslim aldığınızdan itibaren ilk 14 gündür. Kullanılmış veya hasar görmüş ürünler kesinlikle iade edilemez.

Hangi Ürünleri İade Edemiyorum?

Bikini, mayo, içgiyim ürünleri kesinlikle iade edilemez. (Yönetmelikler gereği iade ve değişim hakkınız bulunmamakla birlikte firmamız değişim hakkı sağlamaktadır.) Değişim hakkı ise hijyen bantı çıkartılmamak kaydıyla ve ürünlerin zarar görmemiş bir şekilde orjinal ambalajlarıyla birlikte tarafımıza ulaşmasıyla mümkündür.

Sipariş Verdiğim Ürün İçin Beden Değişimi Yapabilir miyim? Veya Hediye Çeki ile Daha Sonra Seçim Yapabilir miyim?

Siparişinizin statüsü "Onaylandı'' ya da ''Hazırlanıyor" ise, değişimini yapmak istediğiniz ürünün stoklarda bulunması durumunda info@bikinimayokinidunyasi.com'a mail atarak, destek hattımızı arayarak veya canlı destekten durumunuzu bildirerek beden ve numara değişikliği yapabilirsiniz. Siparişinizin durumunu ''Siparişlerim'' ekranından takip edebilirsiniz.

Ürün elinize geçtikten sonra ise yukarıda belirtilen koşullar içinde değişim hakkınız mevcuttur.

İstediğiniz ürünün bedeni stokta yer almıyorsa, herhangi bir başka üründe hakkınız olan tutar üzerinden değişim yapabilir veya hakkınız olan tutar miktarında hediye çeki hesabınıza tanımlanarak dilediğiniz zaman süresiz olarak hediye çekinizi kullanabilirsiniz.

Hediye Çekiniz elinize geçmiş olan ürünü eksiksiz olarak yukarıda belirtilen koşullarda iade gönderdiğiniz an hesabınıza tanımlanacaktır.

Önemli!!

Değişimlerde Kargo Gidiş ve Geliş Bedeli Olarak 20tl yi kutu içerisine koymanız gerekmektedir. Aksi Durumlarda Bu Tutar sizden dönüş kargosu içinde tahsil edilecektir.

Elime Geçen Ürün Kusurlu Ne Yapmam Gerekiyor?

Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı Özür Diliyoruz. Bu durumda İade veya Değişim Sürecimizi takip etmeniz gerekmektedir.

Siparişlerimi Nasıl İptal Edebilirim?

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsünde değil ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talebinizi iletmek için Lütfen 02122100353 den iletişime geçiniz.

Kargo Ücretleri de İade Edilebiliyor mu? 

Malesef kargo ücretleri tarafımıza değil direkt kargo şirketlerine iletildiğinden iadesi kesinlikle mümkün değildir.

 

 • Aşağıdaki beyan Bikini Mayokini Dünyası gizlilik politikasını içerir. Değerli kullanıcımız www.bikinimayokinidunyasi.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

 • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Bikini Mayokini Dünyası ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Bikini Mayokini Dünyası tarafından görülemez ve kaydedilemez.)

 • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

 • Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

 • Bikini Mayokini Dünyası üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, Bikini Mayokini Dünyası ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

 • Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Bikini Mayokini Dünyası, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

 • Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız, fatura ve teslimat adresiniz, doğum tarihiniz ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

 • Bikini Mayokini Dünyası, www.bikinimayokinidunyasi.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük veya haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderebilmektedir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

 •  Üyelik iptal işleminizi info@bikinimayokinidunyasi.com adresine e-mail göndererek veya  'Hesabınız' sekmesi altında yer alan 'Üyelik İptali' seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

 • Bikini Mayokini Dünyası'na aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

  Adres: Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Tic. Mer. B Blok Kat:9 No:1355

 • Telefon: 0(212)   210 03 53

 • Müşteri Hizmetleri: info@bikinimayokinidunyasi.com

 •