Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Sizlere en iyi ve hızlı servisi vermek için tüm siparişlerimizi Yurtiçi Kargo ile yolluyoruz. Yurtiçi Kargo’nun Türkiye genelinde 1-3 gün içinde teslimat garantisiyle tarafınıza ulaştırılacaktır.

Siparişim ne zaman kargoya verilecek?

Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra gönderimi ortalama 24 Saat  içerisinde sağlanacaktır.

Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizin takibini, üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda siparişleriniz listeleyerek görebilirsiniz. Kargoya verilen siparişinizin yanındaki kargo linkine tıklayarak, siparişinizin kargodaki durumunu takip edebilirsiniz.  Size yollanan “Siparişiniz kargoya verilmiştir” bilgilendirme e-postasından da takip numaranıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi Kargo tarafından siparişiniz teslim alındığında bilgilendirme SMS telefonunuza gelecektir. SMS'te belirtilen kargo takip no ile de siparişinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sabit 10 TL'dir. 

Kapıda Ödeme Tahsilat Bedeli Ne Kadar?

Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız gereğince, Kapıda Ödeme Tahsilat Bedeli 10 tl olarak belirlenmiştir. Kapıda ödemelerde yapmanız gereken toplam kargo ödemeleri 20tl olmaktadır.