Şartlar ve Koşullar

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan bikinimayokinidunyasi.com sorumlu değildir. Bikinimayokinidunyasi.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bikinimayokinidunyasi.com iş bu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Bikinimayokinidunyasi.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Bikini Mayokini Dünyası kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Bikini Mayokini Dünyası, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Bikini Mayokini Dünyası bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim,fotoğraf çekimleri ve videoları, Bikini Mayokini Dünyası markasının ve diğer markalarımızın, www.bikinimayokinidunyasi.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve tüm bu materyaller yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Bikini Mayokini Dünyası  burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Bikini Mayokini Dünyası dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

 

 

Yurtiçi Kargo İle Anlaşmamız Gereği, Kapıda Ödemeler ve Tüm Siparişlerde Bize Faturalandırılan Kargo Tutarı olan 20tl Toplam Ödediğiniz Tutardan Düşülecektir.  

 

Ürünümü İade Etmek istediğimde Ne Yapmam Gerekiyor?

İade etmek istediğiniz ürün için Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz İletişim No:0212 210 03 53

 

İade Adresi: Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Tic. Mer. B Blok K:9 No:1355 Tel:0212 210 03 53   387237893 Anlaşma Kodumuzdur.

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. İçgiyim ürünleri, mayo, bikini asla iade edilemezler, Elbiseler ise ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Sipariş içinde kullanmış olduğunuz indirim kuponunuz varsa çeklerinizin tamamı yeniden tanımlanacaktır.

Hangi Ürünleri İade Edemiyorum?

Bikini, mayo ve içgiyim ürünleri ilgili yönetmelikler gereği asla iade edilemezler. Elbiseler ise kullanılmamış olmaları ve orjinal ambalajları kesinlikle bozulmama şartıyla 14 iş günü içinde iade edilebilmektedir. Değişim hakkı ise hijyen bantı çıkartılmamak kaydıyla ve ürünlerin zarar görmemiş bir şekilde orjinal ambalajlarıyla birlikte tarafımızdan ancak onaylanması ile  mümkündür.

İade Ettiğim Ürünün Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra www.bikinimayokinidunyasi.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde "artı bakiye" olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve firmamızın bankanıza müdahale etme yetkisi yoktur.

Sipariş Verdiğim Ürün İçin Beden Değişimi Yapabilir miyim? Veya Hediye Çeki ile Daha Sonra Seçim Yapabilir miyim?

Siparişinizin statüsü "Onaylandı'' ya da ''Hazırlanıyor" ise, değişimini yapmak istediğiniz ürünün stoklarda bulunması durumunda info@bikinimayokinidunyasi.com'a mail atarak, destek hattımızı arayarak veya canlı destekten durumunuzu bildirerek beden ve numara değişikliği yapabilirsiniz. Siparişinizin durumunu ''Siparişlerim'' ekranından takip edebilirsiniz.

Ürün elinize geçtikten sonra ise yukarıda belirtilen koşullar içinde değişim hakkınız mevcuttur.

İstediğiniz ürünün bedeni stokta yer almıyorsa, herhangi bir başka üründe hakkınız olan tutar üzerinden değişim yapabilir veya hakkınız olan tutar miktarında hediye çeki hesabınıza tanımlanarak dilediğiniz zaman süresiz olarak hediye çekinizi kullanabilirsiniz.

Hediye Çekiniz elinize geçmiş olan ürünü eksiksiz olarak yukarıda belirtilen koşullarda iade gönderdiğiniz an hesabınıza tanımlanacaktır.

Önemli!!

Değişimlerde Kargo Gidiş ve Geliş Bedelini kutu içerisine koymanız gerekmektedir. Aksi Durumlarda Bu Tutar sizden dönüş kargosu içinde tahsil edilecektir.

Elime Geçen Ürün Kusurlu Ne Yapmam Gerekiyor?

Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı Özür Diliyoruz. Bu durumda İade veya Değişim Sürecimizi takip etmeniz gerekmektedir.

Siparişlerimi Nasıl İptal Edebilirim?

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsünde değil ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talebinizi iletmek için Lütfen 02122100353  den iletişime geçiniz.

Kargo Ücretleri de İade Edilebiliyor mu? 

Malesef kargo ücretleri tarafımıza değil direkt kargo şirketlerine iletildiğinden iadesi mümkün değildir.

Kapıda Ödemeli Siparişler dahil Toplam tutar üzerinden 20tl Kargo Bedeli İade Edilen Bedel üzerinden düşülmektedir.